Par mums

Projektējam un būvejam
Mēs projektējam un būvējam augstas kvalitātes mājas, veicam projektus un kvalitatīvus remontdarbus, mēs pavadām visu būvniecības procesu no sākuma līdz jūsu dzīvokļa vai mājas atslēgu nodošanai.


 Viens ģenerālzņēmējs visu veidu darbiem
Jums ir viens ģenerāluzņēmējs, kurš ir atbildīgs par visu darbu jūsu objektā, jums ir viens būvnieks, kurš ir atbildīgs par laiku, par darba kvalitāti, un mums nav ko vainīt - tāpēc Jūs iegūstat augstas kvalitātes rezultātus neatkarīgi no tā, ko pasūtījāt FASĀDES & GAISMAS PASAULE .
 Tāme bez izmaiņām
FASĀDES & GAISMAS PASAULE uzņēumā jūs saņemat vienu tāmi, kura nemainās būvniecības procesā, mums nav pēkšņu izdevumu, kuri nebija plānoti, būvniecības apjoms nemainās tā būvešanas laikā. Visi materiāli, kurus Jūs saņemat uz objekta- Jūs saņemat ar pašizmaksu, uz jebkuru materiālu Jūs saņemat atbilstības sertifikāu. 


Pateriņu kontrole
Jūs zināt uz ko tiet tērēta Jūsu nauda- detalizēta tāme visu parāda līdz naglai-mājas vai remontdarbu tāme sastāv no 300-500 pozicijām, kur atsevišķi redzat darba izmaksas, visas materiāla izmaksas un atsevišķi ģenerāluzņēmēja atlīdzību.


Jebkurā komandā vissvarīgākais ir cilvēki.

Cilvēki, kas padara mūs par uzņēmumu, komandu, ģimeni.

Valdes loceklis Aleksandrs Rundasovs

+371 26559036

Ģenerāldirektors Dmitrijs Merkurjevs

+371 20350896