Būvniecības uzņēmums
Projektējam, būvējam, restaurējam

Pilns pakalpojumu cikls

 • Zemes gabala meklēšana
 • Konsultācijas, izbraukšana uz objektu
 • Projekta izstrāde un apstiprināšana
 • Inženiertīklu projektēšana un montāža
 • Būvniecība saskaņā ar projektu
 • Jebkuras telpas iekšējā apdare
 • Ēku rekonstrukcija
 • Fasādes darbi
 • Dekoratīvā akmens pārdošana un montāža
 • Būvuzrauga pakalpojumi
 • Projektu izstrāde un dizains
 • Labiekārtošana. Bruģis.

Dekoratīvā akmens pārdošana un montāžā

Premium klases fasādes apdare ar dekoratīvo akmeni. Pārejot uz mājas lapu www.whitehills.lv, Jūs varat izvēlieties sev piemērotāko akmeni, vai mēs palīdzēsim profesionāli izrotāt jūsu fasādi. Šāda fasāde bez remonta jums kalpos vismaz 50 gadus un priecēs vairākas paaudzes. Kvalitātes  un profesionāla pieeja garantēta.

Mēs projektējam un būvējam privātmājas un dzīvojamās telpas, birojus, noliktavas un citas telpas pēc jūsu pieprasījuma.

Mēs lepojamies ar savu augsti kvalificēto personālu un moderno pieeju būvniecībai.

Mēs nestāvam uz vietas, bet soļojam un attīstamies kopā ar laiku un izmantojam jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes celtniecības materiālus.


Kāpēc ir jāizvēlās SIA "Fasādes & Gaismas Pasaule"

Mēs saprotam, ka mājas būvniecība ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē. Ņemot vērā, cik svarīgs ir šāds lēmums, izstrādājot projektu, mēs ņemam vērā visas klientu vajadzības un vēlmes - palīdzēsim atrast mājas vietu, ņemot vērā klienta īpašās vēlmes, izstrādāsim pievilcīgu arhitektūru saskaņā ar nākotnes iedzīvotāju raksturu un pārdomāsim plānojumu līdz katrai sīkai detaļai. Mums ir svarīgi, lai mūsu projektētajās un būvētajās mājās dzīve ritētu bez bažām par turpmāko remontu un domām par mājokļa maiņu, tāpēc jau sākotnējā posmā mēs piedāvājam visizdevīgākos risinājumus, pārdomātus izkārtojumus un augstas kvalitātes materiālus.

Mūsu projekti vienmēr ievērojami atšķiras no citām ēkām - par to var pārliecināties, apmeklējot mūsu objektus vai apskatīt galeriju.


Jūs esat mums svarīgs

Katram cilvēkam ir savas vajadzības un iespējas - kāds vēlas strādāt no savām mājām, kāds vēlas atgriezties mājās no darba, lai baudītu ģimenes komfortu un siltumu, kāds vēlas radīt mieru un klusumu sev apkārt, un kāds gluži pretēji vēlas pavadīt laiku kopā ar draugiem un būt visu notikumu centrā. Jūsu viedoklis par to, kā jūs redzat savu jauno māju, mums ir ļoti svarīgs. Mēs vienmēr atradīsim jums visinteresantāko risinājumu, kas būs piemērots jūsu dzīvesveidam un vēlmēm.Mūsu pieredze

Mūsu arsenālā ne tikai ar privātmāju būvniecība, bet arī ar ēku renovācija, projektēšana, arhitektūras projekti, projektu apstiprināšanu būvniecības pārvaldē un daudz kas cits, kas saistīts ar būvniecību. Kopš 2011. gada mūsu uzņēmumam ir ne tikai laba reputācija tirgū, bet arī daudz apmierinātu klientu. Visi darbinieki katru gadu tiek apmācīti ar jaunām zināšanām, ar kuriem veiksmīgi dalāmies ar saviem klientiem. Pie mums jūsu mājas būs stabilas un ar brīnišķīgu atmosfēru! Ar mums jūsu māja būs stabila un ar brīnišķīgu atmosfēru!