Projektēšana un vizualizācijas

kompānija FASĀDES & GAISMAS PASAULE veic visu veidu rūpniecisko, dzīvojamo un sabiedrisko ēku projektēšanu

Projektēšana un vizualizācijas


projektēšana

Mēs veidojam jaunus projektus atbilstoši jūsu prasībām, veicam arī esošo projektu pārveidošanu un optimizējam plānotos risinājumus metāla konstrukcijām, dzelzsbetona konstrukcijām un citiem risinājumiem, lai ietaupītu projektā paredzētos resursus. FASĀDES & GAISMAS PASAULE domā dažus soļus uz priekšu, lai izvairītos no negaidītām situācijām, ko novērtē mūsu klienti .

Jau projektēšanas posmā mūsu speciālisti kopā ar dizaineriem izstrādā optimālākos risinājumus, lai klients iegūtu projektu, kurā viss būtu rūpīgi pārdomāts. Aprēķini un pārbaudes tiek veiktas ar vislielāko precizitāti. 

Mēs skaņojam katru projektu būvvaldē un iegūstam būvatļauju.vizualizācijas

Mēs piedāvājam veikt kvalitatīvu 3D projekta vizualizāciju.

Projektu vizualizācija rada krāsainus nākotnes ēkas attēlus no dažādiem leņķiem, parāda ēkas krāsu, formu, mēbeles, apgaismojumu un telpas vai ēkas izskatu. Projektu vizualizācija sniedz unikālu iespēju no pirmavotiem pārliecināties par jebkuras idejas vai idejas īstenošanas praktisko rezultātu vēl pirms pašas idejas iemiesošanās realitātē.

Ar izcilu uzticamību un reālismu, kas ir salīdzināms ar fotogrāfisko, augstas asuma attēls, kas iegūts, izmantojot 3D vizualizāciju, ir neatņemama daudzu mūsdienu ārējo un interjera projektu izstrādes sastāvdaļa.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.